
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Height - Seated (Max) | 0.55 mm |
| Length | 1 mm |
| Width | 500 µm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Height | 500 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Self Resonant Frequency | 100 MHz |
| Type | Multilayer |
| Q Factor | 30 |
| DC Resistance (DCR) | 950 mΩ |
| Test Frequency | 10 MHz |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 year ago) |
| Shielding | Shielded |
| Inductance | 1.5 µH |
| Core Material | Ferrite |
| Schedule B | 8504500000 |
| Current Rating | 35 mA |
Stock: 8849
Distributors
pcbx
Unit Price$0.09404
Ext.Price$0.09404
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09404 | $0.09404 |
| 10 | $0.07763 | $0.77630 |
| 50 | $0.07277 | $3.63850 |
| 100 | $0.06822 | $6.82200 |
| 500 | $0.06367 | $31.83500 |
| 1000 | $0.05942 | $59.42000 |
| 3000 | $0.05817 | $174.51000 |
| 5000 | $0.05694 | $284.70000 |
| 10000 | $0.05505 | $550.50000 |
